05.12.2020

РОБОТУ РОЗПОЧАТО: пройшла перша сесія районної ради VIII скликання

Протягом останніх тижнів – з 20 листопада по 4 грудня тривала перша сесія Білгород-Дністровської районної ради. Починаючи дану сесію, головою ТВК Юрий Янев, як того вимагає законодавство, було оголошено список партій та депутатів, які увійшли до районної ради VIII скликання  новоутвореного району.

Ще раз хочу привітати усіх депутатів, яких підтримали наші мешканці від Білгорода-Дністровського до Сарати й Татарбунар, та сподіваюсь, що кожен виправдає довіру своїх виборців. Щиро бажаю натхнення, адже без нього не можна розпочинати жодну справу, а також активної громадської позиції, аби відстоювати інтереси наших громадян. Серед новообраних депутатів є представники різних професій та роду діяльності – це і медики, і освітяни, й аграрії, і волонтери. А це значить, що набутий досвід і професіоналізм у досить різних галузях дасть той необхідний поштовх нашому новому району у нових масштабах,  що ми займатимемо лідируючі позиції не лише в Одеській області, а й по всій Україні.

Крім того, вітаю з обранням на посаду голови районної ради – Григорий Мельниченко та його заступника Валерий Лобанов.

Працювати злагоджено, конструктивно та толерантно – ось ті принципи, на яких, сподіваюсь, буде побудована наша подальша взаємодія з новим керівництвом та депутатським корпусом Білгород-Дністровської районної ради VIII скликання!

 

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА