26.11.2018

РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС АПАРАТНОЇ НАРАДИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

У райдержадміністрації 26 листопада  2018 року під  головуванням  очільника району Сергія Ільченка відбулась щотижнева  апаратна  нарада, під  час  якої  заслухали  інформацію про криміногенну ситуацію в районі та виконання плану роботи райдержадміністрації за тиждень. Звернули  увагу на роботу  і  надання  послуг  Білгород-Дністровським міськрайонним  центром  зайнятості  за  9 місяців  2018  року.  У  ході  наради також  розповіли про  зміни у законодавстві України  та стан дотримання виконавської  і трудової  дисципліни підрозділами  за минулий  тиждень. 

Особливу  увагу  приділили виконанню  бюджету  станом на 26 листопада поточного  року.  Отож, згідно зі звітом фінансового управління,  зведений  бюджет району по власних доходах загального фонду виконаний  на  101,4 %. Планували отримати  станом  на  січень-листопад 36242,4 тис. грн.,  фактично  надійшло 36740,7 тис. грн. Як зазначила т.в.о. начальника фінансового управління Людмила Вєлкова, до  кінця  листопада до зведеного бюджету очікують  приблизно 1050,0 тис. грн. надходжень.

Станом  на 22 листопада за  поточний  місяць до  місцевих  бюджетів  надійшло власних  доходів  у  сумі  1389,5 тис. грн., міжбюджетних трансфертів у  сумі  3933,1 тис.  грн.

Голова райдержадміністрації акцентував увагу на тому, що від сплати податків районними аграріями сьогодні залежить наповнення бюджетів. «Для того, щоб у районі забезпечити належну життєдіяльність усіх сфер, необхідні чималі кошти. Це і ремонти доріг, і утримання закладів соціальної сфери, а  тому ми вдячні всім агропідприємствам, які сумлінно сплачують податки, розуміючи, що від цього залежить, в яких умовах житимуть наші громадяни», - підкреслив Сергій Ільченко.

 Під  час щотижневої наради голова  райдержадміністрації звернув увагу і на питання медичної реформи, зокрема її реалізації у нашому госпітальному окрузі №7. «Наразі, досить активно розпочала свою діяльність госпітальна рада. І сьогодні ми маємо активізувати інформаційну роботу серед населення щодо підписання декларацій з сімейними лікарями, оскільки термін на укладання договору з Національної службою здоров’я України завершується 26 грудня 2018 року. Ми сьогодні закликаємо всіх жителів нашого госпітального округу – і міста, і району, й населених пунктів інших районів, що до нього входять, не зволікати та обрати собі сімейного лікаря», - наголосив очільник району.

Крім того, голова райдержадміністрації торкнувся питання по забезпеченню закладів освіти новим посудом, сучасним освітленням, а також стосовно ремонту шкільних автобусів. Як зазначила  т.в.о. начальника відділу освіти, науки, молоді та спорту Галина Карпова, на сьогодні для шкіл району уже придбані набори посуду, триває робота по заміні старих ламп у кабінетах, виконано діагностику шкільних автобусів, частину з яких уже відремонтовано. «У сфері освіти наше першочергове завдання – це забезпечити навчальний процес на якісному рівні. Ми маємо турбуватися про те, щоб заняття для дітей проводились у світлих класах, аби вберегти зір учнів, забезпечити їх посудом з відповідних до стандартів матеріалів. Перші кроки уже були зроблені у даному напрямку: було збалансовано меню для харчування дітей, в деяких школах уже замінено освітлення, стовідсотково діти забезпечені підручниками. Це, хоч і невелике, але досягнення. Запевняю, що й надалі районна влада буде приділяти розвитку та навчанню підростаючого покоління максимум уваги», - підсумував Сергій Ільченко.

 Під час наради також було обговорено ряд питань щодо  готовності району до надзвичайних ситуацій, підсумків роботи у туристично-рекреаційній галузі, впровадження енергозберігаючих проектів спільно з Австрійською агенцією розвитку тощо. По завершенню наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.