21.01.2019

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ОДА

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, перший заступник голови  Наталя Гречановська та фахівці відповідних структурних підрозділів 21 січня 2019 року взяли участь у проведенні селекторної наради Одеської облдержадміністрації.

Під час відео-конференції було розглянуто питання щодо збереження та використання полезахисних лісових смуг на території Одеської області. У Білгород-Дністровському районі, у зв’язку з даним питанням, з 2018 року створена та діє комісія по обстеженню полезахисних лісових смуг.  Їх загальна площа на території району складає 1941,90 га. Протягом минулого року були проведені візуальні і картографічні обстеження з виїздом на місцевість, за результатами складені відповідні акти. Робота комісії продовжиться  і у поточному році.

Також під час селекторної наради було обговорено питання про початок етапу електронного декларування.  В районній адміністрації уже проводиться робота з державними службовцями по наданню методичної допомоги з питань подання декларацій за 2018 рік.

По завершенню наради очільник району Сергій Ільченко надав відповідні доручення причетним структурним підрозділам.