01.10.2018

Селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, перший заступник Наталя Гречановська, військовий комісар ОМВК Вадим Шевчук та керівники причетних структурних підрозділів райдержадміністрації 1 жовтня 2018 року взяли участь у проведенні селекторної наради облдержадміністрації, що пройшла під головуванням Сергія Колебошина.

Першим, відповідно до порядку денного, розглянули питання щодо стану виконання призову та перехід на територіальні центри комплектації. Як зазначалося, передбачено перехід на новий формат роботи у військових комісаріатах. Територіальні центри будуть займатися не тільки заходами щодо  комплектації військ особовим складом і організацією оборонно-мобілізаційної роботи, а також на цей центр буде покладено завдання по впровадженню ефективної системи надання сервісних послуг з соціального і правового захисту як військовослужбовців, так і членів їх сімей, ветеранів війни і пенсіонерів Збройних Сил та інших військових формувань України.

З другого питання, що стосувалося виконання заходів щодо реалізації державної політики за участю інститутів громадянського суспільства, надав інформацію т.в.о. начальника управління комунікацій та інформаційної політики ОДА Сергій Сенча. Було розглянуто діяльність райдержадміністрацій по двох напрямках – організацію консультацій з громадськістю та забезпечення діяльності громадських рад.

Серед  районів області Білгород-Дністровський район увійшов до найкращих по показникам щодо проведення консультацій з громадськістю. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації створено відповідну рубрику «Громадянське суспільство і влада», в якій наявні розділи «Консультації з громадськістю», «Громадська рада» тощо. При органі влади утворено та функціонує громадська рада, склад якої затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації. Свою діяльністю консультативно-дорадчий орган здійснює відповідно до Положення про громадську раду та Регламенту громадської ради.

По завершенню селекторної наради керівництвом райдержадміністрації були надані відповідні доручення з озвучених питань.