05.11.2018

Селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступники та керівники структурних підрозділів 5 листопада 2018 року  взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на будівельні  роботи або придбання житла для розвитку сімейних форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також стосовно ліквідації на території населених пунктів амброзії полинолистої.

На території Білгород-Дністровського району перебувають 23 особи віком від 9 до 17 років з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть буди влаштовані до дитячих будинків сімейного типу. Наразі, родини, що виявили бажання створити ДБСТ, здійснюють збір необхідних документів та будуть направлені на навчання. Одна родина уже пройшла  необхідний курс навчання, отримала позитивний висновок та дозвіл на влаштування дітей.

З метою здійснення своєчасних заходів щодо ліквідації амброзії полинолистої, протягом року проводились обстеження територій. Вогнища бур’яну знищувалися агротехнічним методом, зокрема скошуванням амброзії до цвітіння, трьохразовим  лущенням та культивацією у полях, а також хімічним шляхом із застосуванням гербіцидів.

По завершенню селекторної наради очільник району Сергій Ільченко надав відповідні доручення причетним структурним підрозділам.