06.05.2019

Селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергій Ільченко 6 травня 2019 року взяв участь у селекторній нараді облдержадміністрації, що пройшла під головуванням заступника голови  Віталія Свічинського. У нараді також взяли участь керівники причетних структурних підрозділів органу влади, військовий комісар об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Під час проведення наради директор Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації Лілія Коваленко поінформувала  про стан підготовки до літнього відпочинку та  оздоровлення  дітей у 2019 році.

«Систематично здійснюється контроль за ходом підготовки та організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Головний вектор зосереджено на оздоровчій кампанії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також на збереженні мережі дитячих закладів оздоровлення і відпочинку», – підкреслила Лілія Коваленко.

Під час селекторної наради було наголошено на подальшому будівництві інклюзивно-ресурсних центрів для реабілітації й корекції розвитку дітей в регіоні, а також на продовженні роботи з придбання житла для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того,  було заслухано доповідь військового комісара Одеського обласного військового комісаріату Юрія Белякова про стан проходження весняного призову громадян на строкову військову службу.