24.05.2019

Селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко 23 травня 2019 року взяв участь у селекторній нараді облдержадміністрації. Крім того, до участі були запрошені голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту та житлово-комунального господарства, комунальні підприємства тощо.

Першим за порядком денним було розглянуто питання щодо законодавчих змін у сфері житлово-комунальних послуг. Зокрема наголошувалося, що договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладені до введення в дію норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами), що регулюють надання послуг з управління багатоквартирним будинком, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами (у тому числі вивезення побутових відходів за наявності), до дати набрання чинності договорами про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, що укладені за правилами, визначеними Законом. У разі якщо згідно з такими договорами передбачено більш ранній строк їх припинення, такі договори вважаються продовженими на той самий строк і на тих самих умовах.

Крім того, на селекторній нараді обговорили питання щодо механізму призначення житлових субсидій за новим порядком та підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.