29.01.2021

Селекторна нарада з питань ліквідації наслідків негоди

Голова районної державної адміністрації Ганна Яцишена, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Михайло Лаврик, начальник Білгород-Дністровського  МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області з питань техногенної та пожежної безпеки Сергій Зубков, заступник начальника МРВ ГУ ДСНС  України в Одеській області Олександр Лісовий, 29 січня 2021 року взяли участь у селекторній нараді ОДА, що пройшла під головуванням Сергія Гриневецького.

Під час наради було зазначено, що на території Білгород-Дністровського району протягом 26 - 28 січня 2021 року відбулось погіршення погодних умов, а саме спостерігався північно-східний вітер вище 15-20 м/с, снігопад, хуртовини, товщина снігового покрову сягала  вище ніж 8 см, температура повітря - 1,5º С, на автошляхах снігові перемети, кількість опадів 23 мм за 12 годин.

Через снігові замети службою автомобільних доріг в Одеській області 27 січня було заборонено рух великовагових транспортних засобів та пасажирських автобусів на автомобільних дорогах загального користування державного значення, а саме: траси Р-72 «Білгород-Дністровський – КПП Староказаче»;  Н-33 «Одеса – Білгород-Дністровський - Монаші»; Т16-10 «/Н-33/-Приморське-Жовтий Яр-Татарбунари, з під'їздом до смт. Сергіївка».

Завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Михайло Лаврик надав інформацію  щодо припинення руху громадського транспорту на приміських маршрутах та руху  великовантажних автотранспортних засобів на 16 напрямках району. Силами та засобами сільськогосподарських підприємств, техніки філії «Овідіопольського ДЕД», військової техніки проводилась розчистка автодоріг з залученням 33 одиниць техніки.  Станом на 29 січня 2021 року по Білгород-Дністровському району знеструмлені 24 населених пункти, задіяно 6 бригад РЕМ.

За інформацією стосовно Татарбунарського та Саратського направлення, дороги були розчищені на 90%. На даних напрямках працювали 45 одиниць техніки з урахуванням комунальної та сільськогосподарської техніки. У населених пунктах є електропостачання та водопостачання.

Голова райдержадміністрації Ганна Яцишена зауважила, що тільки завдяки роботі  усіх причетних служб, які  працювали і працюють у посиленому режимі, стане можливим відновити  належну  життєдіяльність  району.