03.09.2018

СЕМЕНІВСЬКІ ПЕРШОКЛАСНИКИ РОЗПОЧАЛИ СВІЙ ШЛЯХ У «НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ»

 

1 вересня 2018 року очільник району Сергій Ільченко привітав з початком нового навчального року учнів та колектив Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Цього року школа відкрила свої двері для першокласників, для яких навчальний процес відбуватиметься яскраво та цікаво, оскільки тепер вони мають нові можливості отримувати освіту у «Новій українській школі». Завдяки старанням районної влади для першого класу було придбано усе необхідне обладнання: сучасні меблі, антисколіозні регульовані парти, безліч наочного матеріалу та мультимедійного оснащення – це і мікроскопи, і інтерактивні дошки, і ноутбуки, і проектори тощо.

Сергій Ільченко привітав усіх присутніх зі святом та подарував закладу освіти новий плазмовий телевізор (55 дюймів). Крім того, очільник району зазначив, що Семенівська сільська рада цьогоріч виграла міжнародний грант від Австрійського центру розвитку, завдяки чому у школі незабаром розпочнуться роботи по становленню нових вікон. «Неодноразово наголошувалось, що наші діти мають отримувати усе найкраще, навчатися в гарних умовах. Ми поступово забезпечуємо їх усім необхідним, і спільно будемо робити це й надалі. Районною владою та сільськими радами нещодавно було підписано меморандум про співпрацю з компанією у сфері вітроенергетики по будівництву вітроелектростанцій, зокрема й на території Семенівської сільської ради.  Ці залучені інвестиції – досить велика сума коштів, а крім того, кошти надходитимуть щорічно до бюджету сільської ради, які можна спрямувати на розвиток соціальної сфери, ремонти доріг, будівництво дитячих садочків, медичних закладів за новими європейськими та міжнародними стандартами», - підкреслив Сергій Ільченко.

Після урочистої лінійки разом з батьками та керівництвом школи голова райдержадміністрації потрапив на перший урок до учнів «Нової української школи». Діти з цікавістю та захопленням розглядали нові придбання та запевнили, що навчатися будуть лише на «відмінно».