05.04.2019

Нещодавно навчальні заклади району отримали партію нового сучасного обладнання та інвентарю. Робота районної влади у даному напрямку продовжується.

Наразі, 5 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Ільченко від органу виконавчої влади та в.о. голови районної ради Валентина Орлова від депутатського корпусу і місцевого самоврядування району передали школам нове оснащення. Серед придбаного за кошти освітньої субвенції навчальні заклади отримали холодильники, духові шафи, водонагрівачі (бойлери), смарт-телевізори, мото-коси тощо.

Як уже зазначалося, на закупівлю даного обладнання було витрачено більше мільйона гривень. Але на цьому керівники району зупинятись не будуть.

«Найголовніше, що ми маємо у житті, це наші діти. І як уже неодноразово наголошувалось, ми повинні забезпечити їх  найкращим. Поступово ми облаштовуємо та оснащуємо школи найсучаснішою технікою, спортивним інвентарем, меблями. Ми плануємо й надалі забезпечувати  навчальні заклади району усім необхідним. Протягом останніх двох років ми вивчаємо нагальні потреби закладів освіти, аби мати уявлення про те, чим можна допомогти. У багатьох школах не було холодильників, морозильних камер для зберігання м’ясних продуктів. Це не припустимо, адже і в 2018 році, і уже в 2019-му  ми докорінно змінили меню дітей, збагативши його свіжими овочами, фруктами, молоком та м’ясом, щоб наші діти мали якісне харчування та зростали здоровими. Сьогодні державна влада та влада на місцях дуже багато уваги приділяє галузі освіти та сфері  охорони здоров’я. На даний час, наш район уже отримав перші портативні прилади для облаштування телемедицини у сільській місцевості. І сімейні лікарі уже сьогодні отримають лікарські діагностичні набори!» - підкреслив у своєму коментарі очільник району Сергій Ільченко.