03.07.2018

СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО: МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ЛЮДЕЙ

У Білгород-Дністровській районній державній адміністрації під головуванням Сергія Ільченка 3 липня 2018 року пройшла чергова апаратна нарада, в якій взяли участь заступники голови Наталя Гречановська і Альона Шихалієва, керівники структурних підрозділів, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники ЗМІ.

Під час наради були розглянуті питання, що стосувалися криміногенної ситуації в районі, змін в законодавстві України, оформлення й нарахування субсидій мешканцям району, дотримання виконавської дисципліни в органі влади тощо.

Т.в.о. начальника фінансового управління Людмила Вєлкова поінформувала про хід виконання бюджету району та планових показників, зокрема в розрізі сільських рад. Голова райдержадміністрації звернув увагу на те, що у деяких сільських радах сільськогосподарські підприємства несумлінно сплачують податки, у зв’язку з чим місцеві бюджети втрачають великі кошти.

«Сьогодні на території більшості населених пунктів відсутні нормальні дороги, сільські ради не мають коштів на ремонти закладів соціальної сфери, насамперед освіти. І все це ми маємо через те, що деякі підприємці вважають, що можуть діяти на власний розсуд, не зважаючи ані на законодавство, ані на громадян. Такий стан речей не може влаштовувати представників держави. Тому ми починаємо працювати у складі створеної в райдержадміністрації робочої групи, яка виявлятиме реальний стан речей,  та при наявності порушень ми будемо звертатись до правоохоронних органів», - зазначив Сергій Ільченко.

Крім того, у ході апаратної наради очільник району акцентував увагу на продовженні моніторингу баз відпочинку та санаторних закладів, а також підняв питання по отриманню ліцензії Центром первинної медико-санітарної допомоги. Після доповіді представника центру про стан отримання ліцензії Сергій Ільченко зробив ряд зауважень та підкреслив, що результатів роботи на даний час немає, а від цього перш за все страждають прості люди.

«В першу чергу ми маємо дбати про життя і здоров’я наших громадян. Кожен мешканець повинен мати змогу звернутися до первинної ланки медицини і отримати належну та якісну допомогу! А кожен з нас на своїх місцях повинен розуміти, що ми працюємо для людей», - наголосив очільник району.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення  керівникам структурних підрозділів.