01.06.2018

Сергій Ільченко: Нашій країні потрібна здорова нація!

Сьогодні, 1 червня 2018 року, голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступники Наталя Гречановська та Альона Шихалієва взяли участь в урочистому відкритті оновленого спортивного комплексу, розташованого на території Приморської сільської ради.

Уже протягом тривалого часу діти та молодь не мали змоги проводити тренування та спортивні ігри, але сьогодні, завдяки старанням районної та місцевої влади, мешканці сільської ради отримали можливість займатися спортом у належних умовах та відремонтованих приміщеннях.

«Районна влада, і я особисто, переймаємось проблемою спортивного розвитку підростаючого покоління. Кожен з нас розуміє, що державі потрібна здорова нація, оскільки завтра ці діти, які сидять перед нами, будуть творити майбутнє нашої країни і наше з вами майбутнє.  І ми, як представники державних органів, будемо продовжувати робити все можливе, аби забезпечити всебічний розвиток нашої молоді! Сьогодні також хочу привітати усіх із Міжнародним днем захисту дітей, а як і кожного свята, ми не обійшлися без подарунків. Районна адміністрація дарує спортивному закладу два сучасних  тренажери для нових тренажерних залів. Від щирого серця бажаю всім миру, добра, безхмарного дитинства та радісних й позитивних емоцій», - зазначив у своєму вітальному слові Сергій Ільченко.

Приморський сільський голова Лідія Колісниченко також привітала усіх зі святом та висловила вдячність керівництву районної влади за увагу, турботу та всебічну допомогу.