22.08.2018

СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО: В новому навчальному році кожен першокласник буде отримувати знання у відремонтованих, осучаснених кабінетах

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко 22 серпня 2018 року здійснив виїзд до Миколаївського НВК з метою моніторингу підготовки навчального закладу до прийому першачків, в рамках проекту «Нова Українська Школа».

Даний навчальний заклад уже отримав необхідне обладнання та провів підготовку до нового навчального року. Очільник району оглянув приміщення  класів, де проходитимуть заняття, поспілкувався з адміністрацією школи.

Наразі, загальноосвітні заклади району поступово отримують матеріально-технічне обладнання та наочно-дидактичні матеріали для перших класів.

«Ми виконали великомасштабну і тривалу роботу. Досі проходить процес по передачі меблів та обладнання на баланс районних шкіл. Зокрема, як і в минулому році, було прийнято рішення про придбання комплектів парт і стільців саме з натурального дерева, хоча для їх виготовлення необхідно більше часу, ніж для парт з інших матеріалів. Але ми все це робимо не заради «галочки», а для забезпечення якісними умовами освіти для наших дітей. Спеціалістами райадміністрації поступово проводиться робота, щоб забезпечити доставку оснащення для класів, оскільки неможливо зробити все це за один день. Але в новому навчальному році кожен першокласник буде отримувати знання у відремонтованих, осучаснених кабінетах, з яскравими наочними матеріалами, новою технікою. І впевнений, що навчатися наші школярі будуть з гарними результатами, а також отримувати від цього позитивні емоції та задоволення», - підкреслив голова райдержадміністрації Сергій Ільченко.