03.12.2018

СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО: «Від якісної роботи влади залежить добробут громадян»

3 грудня 2018 року  під головуванням керівника Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергія Ільченка пройшла апаратна нарада.  Присутні заслухали  інформацію про  криміногенну ситуацію та про виконання роботи органу влади за минулий тиждень.  Зупинились  на звіті про виконання бюджету району станом на 3 грудня поточного року, а також у  ході  наради розповіли  і  про  роботу управління державної казначейської служби  України у Білгород-Дністровському районі Одеської області  за  9  місяців.    Як зазначив Михайло Студенікін, начальник управління державної казначейської служби,  у зв’язку зі святковими днями, бюджетний рік завершується 22 грудня поточного року, а тому розпорядники коштів мають врахувати це у своїй роботі.

Окремо акцентували увагу на питаннях розвитку первинної ланки медицини. Як поінформувала головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Селезньова, завершується етап підготовки документів для укладання договору з Національним Центром охорони здоров'я.

Наразі з  сімейними лікарями  району вже  підписано  19 тисяч  договорів.  Голова  Білгород-Дністровської районної державної адміністрації  Сергій Ільченко  зазначив, що саме від  належної роботи  на  місцях  залежить  фінансування  медичної галузі.

«Якщо  взяти минулий  рік,  то  з  державного  бюджету до Білгород-Дністровського  району  надійшло субвенції на суму 9 млн. гривень.  На  2019  рік, згідно  з  кількістю вже  підписаних  декларацій  з  сімейними лікарями,  сума субвенції  на  медицину  може  збільшитись  у  півтора  рази.  Сьогодні, ми не приховуємо, що більшість закладів охорони здоров’я потребують капітальних та поточних ремонтів,  у  деяких  з  них  лікуватись  просто  не  можливо,  а  тому  нам  вкрай необхідні кошти  на  покращення  стану сільських  амбулаторій,  аби  жителі району  могли  отримувати  якісні медичні  послуги  у  комфортних  умовах. І сьогодні вся робота і районної влади, і Президента України,  направлена саме на  покращення добробуту простих громадян. Ми вже зробили певні кроки у сфері освіти. Уже сьогодні, завдяки реформі «Нова Українська Школа», батьки забули, що таке здавати кошти на оснащення меблями, навчальним та спортивним інвентарем, на придбання підручників. Все це стало можливим завдяки консолідації зусиль держави та влади на місцях. Приємно відзначити, що у кожній школі району перші класи облаштовані за новітніми європейськими стандартами. Все це є результатом не формального, а дійсно якісного підходу до реалізації тих реформ, які сьогодні проводяться під егідою гаранта Петра Порошенка. Ми й надалі будемо продовжувати працювати для людей», – наголосив  очільник району Сергій Ільченко.