25.01.2019

Сесія районної ради

Сьогодні, 25 січня 2019 року, голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступники взяли участь у проведенні спільної депутатської комісії та  пленарному засіданні 22-ї позачергової сесії районної ради під головуванням в.о. голови районної ради Валентини Орлової.

Сесія була скликана за ініціативою керівництва органу виконавчої влади, оскільки виникла необхідність  розподілення вільного залишку по цільовим субвенціям, а також виділення коштів на проектну документацію на будівництво сільської амбулаторії в селі Приморське. Після розгляду бюджетних питань, з яких надала інформацію Людмила Вєлкова, зокрема виділення близько ста тисяч гривень з районного бюджету на забезпечення первинного рівня медицини лікарськими засобами, депутати перейшли до додаткових питань.

Було  внесено зміни до складу постійних депутатських комісій та Президії районної ради, оскільки на пленарному засіданні було визнано повноваження двох нових депутатів та вручено посвідчення Івану Руденку та Віталію Чернегі. Також внесли зміни до Програми «Протидія та посилення публічної безпеки і порядку на території Білгород-Дністровського району на 2016-2020 роки».

Досить емоційно та детально депутатами і представниками виконавчої гілки влади обговорювалось питання щодо підсумків роботи робочої групи з розгляду звернення очільника району Сергія Ільченка до районної ради з питань відповідності головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради» займаній посаді.

З цього питання виступив голова робочої групи Семен Лисенко, в.о. голови районної ради Валентина Орлова, депутати, керівники та працівники амбулаторій, ФАПів об’єднаних територіальних громад.

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко виступив перед депутатами і представниками медичної сфери та зазначив, що районна влада завжди залишатиметься на боці людей. «Сьогодні з боку керівництва центру медико-санітарної допомоги лунає необґрунтована критика на адресу районної адміністрації. Критика діяльності - це добре, але тільки в тому випадку, якщо вона є конструктивною і підкріплена реальними фактами. Наголошую, що орган державної влади, яким є районна адміністрація, працює лише в рамках чинного законодавства і, в першу чергу, в інтересах людей. Обіймаючи керівну посаду, зокрема головного лікаря, необхідно вміти працювати з людьми. Це дуже відповідальна і складна робота. І всі питання по роботі центру та діяльності її очільника ми планували вирішити у робочому порядку, не політизувати їх. Хочу підкреслити свою позицію: за нами люди – працівники медичних закладів району та мешканці, які потребують надання своєчасних, кваліфікованих та якісних послуг. До нас постійно, під час особистих прийомів, звертаються жителі району зі скаргами, відчувається багато негативу. Але люди звертаються особисто до голови адміністрації, оскільки вірять, що їх проблемні питання будуть вирішенні. І так воно і буде. Я працював і працюю не на користь якихось політичних сил і амбіцій, а на користь людей! Закликаю сьогодні усіх, у разі будь-яких конфліктних ситуацій, порушення прав, звертатись особисто до мене. Сьогодні розвиток медичної галузі є основоположним завданням, адже це життя і здоров’я наших громадян! Тож для мене 80% -  це не показних гарної роботи, зокрема у питанні вакцинації дітей. Робота має бути виконана 100-відсотково. Навіть, якщо хоч одна дитина постраждає при тому, що вакцинація буде забезпечена на 99%, це уже не гарний показник. Підкреслюю ще раз, найголовніше – зберегти здоров’я і життя кожного мешканця!», - наголосив у своєму виступі Сергій Ільченко.

Після розгляду питання депутатами районної ради було прийнято рішення доручити голові районної ради розірвати договір з головним лікарем КНП «Центр медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради» та внести зміни до Статуту КНП і трудового договору, а також поінформувати депутатський корпус щодо проведеної роботи на наступному засіданні сесії.