21.11.2019

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА РАЙОНУ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Для України і всього нашого народу 21 листопада – важлива і пам’ятна дата, якою встановлено День Гідності і Свободи.

Самоусвідомлення українцями місця власної держави на світовій арені, самоідентифікація кожного громадянина, як представника української нації та бачення майбутніх перспектив розвитку України, - все це об’єднало людей, сповнених вірою в себе, свою країну, аби отримати шанс побудувати справді процвітаючу європейську державу.

Сьогодні ми у великому боргу перед тими, хто стояв за нашу з вами свободу під час кривавих подій 2013-2014 років у Києві. Ми пам’ятаємо всіх загиблих Героїв і низько вклоняємось їх мужності, стійкості та патріотизму.

І зараз, на теренах нашої землі у військовому протистоянні наші воїни захищають рідну землю і наших дітей заради майбутнього!

Ми всі віримо і знаємо, що Україна вистоїть, що кожен з нас докладе максимум зусиль для того, щоб держава стала міцною, конкурентоспроможною серед інших європейських держав. У страшних подіях часів Майдану ми зробили свій вибір – Україна – це Європа! І надалі, зі смутком згадуючи наших земляків, що втратили свої життя у боротьбі за Гідність та Свободу, ми впевнено будемо йти вперед, аби їх віддані життя не були марними.

 

З повагою

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко