24.07.2019

Сьогодні, 24 липня 2019 року, голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко здійснив виїзд до Миколаївської та Приморської сільських рад, з метою інспектування проведення ремонтних робіт ділянок автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-10, що проходить по території Шабівської громади, уздовж населених пунктів курортної зони зазначених сільських рад. 

Ще два роки тому, зайнявши посаду очільника Білгород-Дністровського району, Сергій Ільченко звернув увагу на проблему жахливого стану покриття даного автошляху і наголосив, що дану проблему буде вирішено. Відтоді почалась активна робота задля виконання поставленої цілі.

І на сьогоднішній день  за рахунок експлуатаційного  утримання автомобільних доріг Облавтодором проведено першочергові ремонтні роботи з ліквідації ямковості на ділянці дороги від залізничного переїзду до Татарбунарського району. Вартість робіт склала близько 30 млн. грн. за кошти державного бюджету.

«Ми розуміли, що без належної інфраструктури неможливий розвиток даної території. А це – курортна зона, яка має величезний потенціал для економічного зростання, залучення інвестицій від іноземних компаній. Ми доклали максимум зусиль, аби привернути увагу вищих органів влади до потреби у ремонті дороги. Два роки поспіль на території Миколаївської сільської ради проходили обласні змагання Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»). З усіх  районів області до нас їхали учасники змагань, а саме – діти. Тому було вкрай необхідно ремонтувати дану дорогу. Дякуючи екс-губернатору Одещини Максиму Степанову, нам вдалося, починаючи з 2018 року втілювати ці наміри у життя. І в першу чергу, цього року ми ставили своєю метою зробити поточний ремонт, щоб протягом туристичного сезону наші мешканці і гості нашого краю могли комфортно дістатися до курортів і гарно відпочити. Наразі, уже оголошено тендер на ремонт ділянок даного автошляху із заміною покриття. Впевнений, що на цьому ми зупинятися не будемо і продовжимо приводити інфраструктуру району до належного стану», - наголосив керівник району Сергій Ільченко.

Миколаївський сільський голова Дмитро Фоменко також прокоментував, що завдяки проведенню ремонту автошляху поступово збільшується кількість відпочиваючих у закладах курортно-рекреаційної зони, а відтак збільшується сума коштів від податків до бюджету. Місцеві жителі сіл також задоволені тим, що відтепер зможуть швидше діставатися до міста, інших населених пунктів та економити свій час.