22.07.2020

СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ: ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ

Протягом травня-червня за ініціативи голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганни Яцишеної проводився конкурс малюнків серед дітей району «Намалюй свою мрію» за темами: «Намалюй свою мрію», «Щаслива дитина – квітуча Україна», «Природа не має кордонів», «Я обираю здоров’я» у трьох вікових категоріях – 5-10 років, 11-14 років й 15-18 років.

На жаль, продовження карантинних заходів внесло свої корективи до термінів визначення переможців та нагородження. І все ж таки цей час настав!

Після підведення підсумків та оцінок журі відбулось вручення нагород переможцям. На згадку про участь у конкурсі хлопці і дівчатка отримали подарункові набори для малювання, грамоти, а також переглянули цікавий мультфільм у кінотеатрі.


ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗА КАТЕГОРІЯМИ:

 

«НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ» 5-10 років 

 

І МІСЦЕ – ШАМРАЙ НАДІЯ, учениця Миколаївського НВК, вихованка образотворчого гуртка «Чарівна палітра» (керівник Шевчук Л.П.)


«НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ» 11-14 років

 

І МІСЦЕ – ШИСТКО АЛІСА, учениця Миколаївського НВК, вихованка образотворчого гуртка «Чарівна палітра» (керівник Шевчук Л.П.)

ІІ МІСЦЕ – СТОЙКО ТЕТЯНА, учениця Староцаричанської ЗОШ


«Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ’Я» 11-14 років 

І МІСЦЕ – ЗЕЛЕНЯК КСЕНІЯ, учениця Олексіївського НВК-ліцей

ІІ МІСЦЕ – ШУМИЛО АРТУР, учень Широківського НВК (керівник Мудряк О.І.)

 

«ЩАСЛИВА ДИТИНА – КВІТУЧА УКРАЇНА» 11-14 років 

 

І МІСЦЕ – КУБИШЕНКО АНДРІЙ, учень Широківського НВК (керівник – Мудряк О.І.)

ІІ МІСЦЕ – КУБИШЕНКО ІГОР, учень Широківського НВК (керівник – Мудряк О.І.)

ІІІ МІСЦЕ – БОНДАРЕНКО БОГДАН, учень Широківського НВК (керівник – Мудряк О.І.)


«ПРИРОДА НЕ МАЄ КОРДОНІВ» 5-10 років 

 

І МІСЦЕ – СОЛОМКО АЛІСА, учениця Миколаївського НВК, вихованка образотворчого гуртка «Чарівна палітра» (керівник Шевчук Л.П.)

ІІ МІСЦЕ – ШИСТКО ДМИТРО, учень Миколаївського НВК

 
«ПРИРОДА НЕ МАЄ КОРДОНІВ» 11-14 років

 

І МІСЦЕ – СЕРБЕЗОВА КІРА, учениця Семенівської ЗОШ

ІІ МІСЦЕ – ГЕНЧУ АНАСТАСІЯ, учениця Семенівської ЗОШ

 

«ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО»

 

І МІСЦЕ – СЛЮСАР АНДРІЙ, учень Широківського НВК (керівник – Мудряк О.І.)

ІІ МІСЦЕ – АМІРЯН ЛЮБОВ, учениця Широківського НВК (керівник – Мудряк О.І.)

ІІІ МІСЦЕ – ДРОЗДОВА АНАСТАСІЯ, учениця Широківського НВК (керівник – Мудряк О.І.)

 

Очільниця району Ганна Яцишена висловила велику подяку за участь у конкурсі всім нашим діткам! А також висловила вдячність за допомогу в організації нагородження  діток-переможців і за надану можливість переглянути цікавий мультфільм – керівництву кінотеатру «Атмосфера» Карині Чебан,  а також голові громадської ради Олександру Яровому за придбані ласощі для конкурсантів.

«Сподіваюсь, що такий конкурс ми проводимо не в останній раз. Дякую усім за підтримку, дякую мешканцям району, які віддавали свої голоси за діток-учасників, а також щиро вдячна усім за небайдужість до підростаючого покоління! Маю світлу мрію, що кожна дитина у майбутньому буде щасливою, радісною та житиме у розвиненій та спроможній державі. Нехай усі дитячі бажання завжди здійснюються!» - зазначила Ганна Яцишена.