24.11.2018

Сьогодні, разом з усією Україною, Білгород-Дністровщина приєдналася до загальнодержавної акції «Запали свічку пам’яті»

Перший заступник голови Білгород-Дністровської райдержадміністрації Наталя Гречановська, посадовці міської та районної влади, громадськість та ЗМІ зібралися сьогодні, 24 листопада 2018 року, на площі біля виконкому, щоб вшанувати пам’ять наших земляків, які загинули у найжахливіші роки тогочасної історії України, виснажені та зморені голодом. З тих страшних для нашої країни часів пройшло 85 років, але пам’ять про всіх постраждалих від тоталітарного режиму, від Голодоморів, що нищили українську націю, ніколи не згасне, навіть крізь віки.
Учасники заходу о 16 годині разом з українцями всього світу запалили свічки пам’яті про мільйони невинних душ, яких у 1932-1933 роках скосив голод. Приєднавшись до загальнодержавної акції, ми ще раз довели, що ми, українці, єдині: на заході й на сході, на півночі й на півдні! Ця свічка пам’яті горітиме завжди у серці кожного українця, як символ невимовної туги за загиблими, і в той же час віри у майбутнє. 
Сьогодні і представники влади, і громадськість мають засвоїти уроки історії, якими б гіркими вони не були. Хай імена усіх жертв голодомору назавжди викарбуються в нашій пам’яті та молитвах, вічна пам’ять мільйонам дітей та дорослих, які покинули цей світ, заморені голодом та нуждою. Ми разом маємо зробити все, аби подібне більше ніколи не повторилося.