09.11.2020

СВЯТО ТВОРЧОСТІ ТА НАТХНЕННЯ

Українська культура, не зважаючи на всі перепони, які складалися історично протягом багатьох віків, змогла зберегти традиції, звичаї та духовні надбання нашого народу. То ж сьогодні, 9 листопада, від щирого серця хочу привітати людей, які обрали своїм покликом продовжувати розвивати нашу неповторну культуру зі Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Без перебільшення можу сказати, що у реаліях сьогодення на працівників сфери культури покладена дуже велика і відповідальна місія – не лише творчість та продовження традицій, а й формування національної свідомості! «Без культури  немає нації» - цей вислів як ніколи влучно відтворює сучасний стан речей. Дійсно, завдяки вагомому внеску представників культурної ниви, ми розуміємо хто ми і нам є чим пишатися.

Аматорські колективи, працівники клубів, бібліотек, музеїв, керівники гуртків – усі ви своєю щоденною роботою даєте нам впевненість у подальшому відродженні національної культури! Прийміть сьогодні сердечні побажання здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у професійній діяльності, нових мистецьких перемог, творчого натхнення та щастя! 

 

З найкращими побажаннями

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА