20.05.2019

Сьогодні, 20 травня 2019 року, заступник голови районної державної адміністрації Альона Шихалієва зустрілась з програмним менеджером Австрійської Агенції Розвитку по Південному Кавказу, Молдові, Грузії, Вірменії та Україні Норбертом Бідером.

У ході зустрічі сторони відвідали Підгірненську та Семенівську сільські ради, де впроваджувалися грантові проекти від Австрійської Агенції Розвитку, а саме – здійснено заміну вікон і дверей у Семенівському навчальному закладі та придбано сучасну сівалку для кооперативу «ТопАгроСервіс» у Підгірненській сільській раді. Презентувала зазначені мікропроекти начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Наталя Тхоренко.

Як наголосила заступник голови Альона Шихалієва, очільником району Сергієм Ільченком уже проводились подібні зустрічі з представниками ААР та ПРООН, під час яких було визначено  перспективи подальшої співпраці, акцентовано увагу на залученні більшої кількості інвестиційних проектів до Білгород-Дністровського району, обговорено укріплення двосторонніх зв'язків у майбутньому тощо.

«І керівник району, і всі мешканці Білгород-Дністровщини впевнені, що реалізація зазначених проектів – це дуже вдалий старт і впевнений крок для подальшого економічного та соціально-культурного розвитку нашого району», - зазначила А.Шихалієва.