13.06.2019

Сьогодні, 13 червня 2019 року, в районній державній адміністрації пройшов семінар для директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області. Відкрив захід очільник району Сергій Ільченко та зазначив, що проведення нарад з питань сімейних форм виховання є вкрай необхідним, адже від цього залежать долі дітей.

«Кредо районної влади і кожного державного службовця, який працює з дітьми, - кожна дитина має виховуватися у родині. Від нашої роботи залежить майбутнє підростаючого покоління! Саме діти в подальшому будуватимуть нашу державу, розвиватимуть її, а тому сьогодні ми повинні забезпечити усі гідні умови для проживання та виховання дітей, які ростуть без батьків. Вони мають бути впевненими, що ми турбуємося про них», - підкреслив керівник органу влади.

У свою чергу директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Емма Андреасян наголосила, що завдяки конструктивній діяльності голови райдержадміністрації Сергія Ільченка, його заступника із соціальних питань Альони Шихалієвої та плідній роботі директора районного Центру Тетяни Домчинської і усіх причетних, Білгород-Дністровський район є лідером у напрямку влаштування дітей до сімейних форм виховання.

Керівник району також зауважив, що завдяки взаємній співпраці між районною владою та керівництвом соціальних служб області вдалося досягти таких гарних результатів та подякував за підтримку директору обласного Центру.  

Зокрема, у нашому районі протягом останніх двох років відкрито та функціонують чотири дитячих будинків сімейного типу. Як наголосили учасники наради, робота у даному напрямку триватиме.

 Під час семінару були обговорені питання щодо розвитку патронатних родин, показників діяльності районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконання доручень вищих органів влади з питань розвитку сімейних форм виховання тощо.