17.05.2019

Відзначення Дня Європи у нашому районі вже стало доброю традицією. Щорічне проведення  згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України № 339 від 19 квітня 2003 року, згідно з яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.

Сьогодні, 17 травня 2019 року, біля Меморіальної дошки Героям Небесної Сотні відбувся захід до Дня Європи в Україні, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко,  заступники голови районної державної адміністрації Наталія Гречановська та Альона Шихалієва, заступник голови районної ради Валентина Орлова,  військовослужбовці, працівники державних установ і організацій, представники волонтерського та громадського руху, учнівська молодь.

Під піднятими прапорами - Прапором України та Прапором Європейського Союзу лунало багато слів про те, що нинішня боротьба України проти зовнішнього агресору - це, без сумніву, боротьба за Європу, а День Європи є українським, історичним святом.

«День Європи, безперечно, став символом єднання географічної Європи, а для України − це важливий крок у зміцненні її самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Це свято наближає нас до Європи, об’єднує з її принципами та стандартами»,  – підкреслив Сергій Ільченко.

Святкову програму підготували артисти відділу культури районної державної адміністрації та ансамбль танцю «Бессарабський сувенір».