05.04.2019

Заступники голови районної державної адміністрації Наталя Гречановська та Альона Шихалієва 5 квітня 2019 року взяли участь у пленарному засіданні сесії районної ради, що пройшла під головуванням в.о. голови райради Валентини Орлової.

Під час засідання для Випасненської, Шабівської, Миколаївської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, Адамівського та Монашівського фельдшерських пунктів, в рамках програми обласної державної адміністрації, були передані спеціальні валізи з діагностичним обладнанням для запровадження телемедицини. Вони укомплектовані планшетами, за допомогою яких здійснюється миттєвий обмін інформацією між лікарями і телемедичні консультації онлайн, сучасним електрокардіографом, апаратом для вимірювання рівня глюкози і холестерину, тонометром, автоматичним термометром, портативним спірометром, стетоскопом, пульсоксиметром та відеокамерою. 

Слід наголосити, що Одеська область першою в України почала впроваджувати нову систему телемедицини.

У ході пленарного засідання, відповідно до порядку денного, були розглянуті питання щодо затвердження районних програм, зокрема Комплексної програми  розвитку освіти Білгород-Дністровського району на 2019-2021 роки; виконання цільових програм «Безбар’єрна Одещина», «Милосердя в дії» та ряд інших питань.