23.06.2018

У Білгород-Дністровській райдержадміністрації державні службовці відзначили професійне свято

У районній державній адміністрації 23 червня 2018  року з нагоди професійного свята пройшов урочистий захід до Дня державної служби України.

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко  привітав усіх зі святом та побажав натхнення, нових здобутків та звершень.  «Ваша праця на благо людей покликана створювати всі умови для побудови громадянського суспільства  і ви самовіддано щодня виконуєте свій професійний обов’язок. Усі досягнення які сьогодні є у нашому районі здійснюються завдяки вашій плідній праці та небайдужому ставленню до долі кожної людини нашого краю», - наголосив Сергій Ільченко.

В свою чергу голова та колектив Білгород-Дністровської районної державної адміністрації з нагоди святкової дати отримали подяку від голови районної ради за співпрацю у соціально-економічному та культурному розвитку району.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди святкування Дня державної служби Почесними грамотами голови райдержадміністрації  нагородили кращих працівників районної державної адміністрації.

Артисти районного відділу культури подарували справжнє свято та гарний настрій усім гостям.