09.07.2018

У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОЙШЛА ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА

У ході апаратної наради 9 липня 2018 року були розглянуті питання щодо криміногенної ситуації в районі, виконання бюджету за І півріччя поточного року та ряд інших.

Зокрема, було заслухано інформацію щодо підготовки до курортно-туристичного сезону та безпеки туристів. Як зазначила доповідач –  т.в.о. завідувача сектору туризму та курортів Лариса Жужа, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку до літнього оздоровчо-туристичного сезону 2018 року в Білгород-Дністровському районі», робочою групою були здійснені виїзди до баз відпочинку для моніторингу та вивчення стану готовності об’єктів рекреаційно-туристичної інфраструктури, санаторно-курортних закладів, готелів до літнього сезону поточного року.

За результатами проведення моніторингу директорам баз були надані рекомендації щодо забезпечення пожежної безпеки,  термінового укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів з відповідними підприємствами. Представником районного управління  Держпроспоживслужби були надані рекомендації по дотриманню державних санітарних правил  для оздоровчих закладів, проведення лабораторних  досліджень питної води та харчоблоків, профілактичної  обробки територій тощо. Доповідач наголосила, що робота в напрямку виїздів до об’єктів рекреаційної зони триває.

Також було повідомлено, що відокремленим підрозділом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Одеській обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено дослідження якості води в рекреаційних зонах нашого  району. Станом на 2 липня всі проби за основними мікробіологічними показниками відповідають нормі і морська вода безпечна для купання та відпочинку людей. Дослідження води будуть проводитися протягом всього літнього сезону.

          Крім того, під час апаратної наради заступником голови райдержадміністрації Альоною Шихалієвою було наголошено, що в рамках реформ у сфері освіти, перші класи навчальних закладів району в цьому році будуть повністю облаштовані необхідною матеріально-технічною базою: комплектами парт, дошками, мультимедійними приладами.