04.08.2019

У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ – БОРОТЬБА З НАСЛІДКАМИ НЕГОДИ

Вночі, 4 серпня 2019 року, як і повідомлялося ГМЦ Чорного та Азовського морів, слалися складні погодні умови на території Одеської області, зокрема й у Білгород-Дністровському районі. Через значні зливи та пориви вітру до 25 м/с багато населених пунктів району залишились без світла, а також спостерігається підтоплення житлових будинків та будівель соціальної сфери.

Найбільше від підтоплення постраждали Підгірненська, Краснокосянська, Карналіївська сільські ради, села Благодатне, Великомар’янівка, без електропостачання залишились деякі населені пункти Маразліївської, Старокозацької ОТГ тощо.

Вранці 4 серпня 2019 року під головуванням очільника району Сергія Ільченка відбулись засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та оперативного штабу з ліквідації негоди на території району. Комісією було визначено, що ситуація яка склалась у Білгород-Дністровському районі є надзвичайною. Крім того, існує проблема з дамбою у селі Карналіївка, у зв’язку з чим керівництво району та представники відповідних служб терміново виїхали до Карналіївської сільської ради.

З метою звернень з питань ліквідації негоди можна звернутись до завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій на оборонної роботи райдержадміністрації Михайла Анатолійовича Лаврика за номером телефону (063) 596 25 64