25.06.2018

«У Білгород-Дністровському районі буде посилено контроль за санітарно-технічним станом», - Сергій Ільченко

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко та керівники причетних служб і структур 25 червня 2018 року взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації. Серед питань порядку денного було розглянуто проблему санітарно-технічного стану в Овідіопольському, Білгород-Дністровському, Татарбунарському, Арцизькому та Саратському районах.

На даний час в нашому районі наявні 34 сміттєзвалища твердих побутових відходів, у тому числі міжрайонний полігон з утилізації відходів біля села Абрикосове. З початку 2018 року комісією здійснювався моніторинг щодо наявності несанкціонованих сміттєзвалищ, за результатами якого було виявлено такі об’єкти і спільно з органами місцевого самоврядування здійснено заходи по їх ліквідації. Крім того, районною державною адміністрацією порушено питання щодо здійснення у сільських радах та ОТГ виробничого лабораторного контролю показників безпеки якості питної води для населення та продуктів харчування, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів у навчальних закладах тощо.

«Наша основна мета – забезпечити належні умови для мешканців району, вберегти їх здоров’я та життя. Звичайно, цього неможливо досягти за один день і є випадки появи нових сміттєзвалищ, захаращення узбіч доріг та лісосмуг. Але районна адміністрація спільно з іншими причетними службами посилюватиме контроль за дотриманням санітарних норм та докладе усіх зусиль, направлених на захист навколишнього середовища, аби зберегти природні надбання та покращити екологічний стан для майбутніх поколінь», - підкреслив наприкінці наради очільник району.

Також у ході селекторної наради розглядалося питання щодо реорганізації військових комісаріатів області в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.