20.08.2019

У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПОБУДОВАНО НОВИЙ ГУРТОЖИТОК ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Сьогодні, 20 серпня 2019 року, для військовослужбовців в/ч А1319 відбулась значна подія – відкриття нового гуртожитку поліпшеного планування.

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко взяв участь в урочистому заході та привітав військових з отриманням нової сучасної будівлі казарми. «Ми вдячні сьогодні оперативному командуванню «Південь» за те, що звертають увагу на частини, які дислокуються в нашому районі, створюють кращі умови для тих, хто служить у лавах української армії, дякуємо командиру частини Сергію Сергієву за його ставлення до служби.  Дивлячись на нову, збудовану за сучасними вимогами будівлю, дійсно відчувається, що наша армія стає сильною та потужною. Хочу щиро  побажати вам благополуччя, здоров’я та, найголовніше, Миру»,- зазначив у своєму виступі Сергій Ільченко.

Серед гостей заходу були присутні командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк, начальник південного територіального квартино-експлуатаційного управління полковник Володимир Баранецький, начальник Білгород-Дністровського гарнізону Сергій Глущенко,  начальник квартирно-експлуатаційної частини Білгород-Дністровського району Анатолій Желясков.