02.11.2018

2 листопада 2018 року працівників соціальної сфери Білгород-Дністровського району вітали з професійним святом. 
У своєму зверненні голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко зазначив: «Повсякденно використовуючи професійні знання і практичний досвід ви робите все можливе для покращення рівня життя мешканців району. Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики в період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя та тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, кому потрібна ваша допомога. На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність». 
Також з професійним святом привітала працівників соціальної сфери керуючий справами районної ради Юлія Древаль. 
По завершенню офіційної частини, за сумлінну працю, високе почуття відповідальності, професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; управління соціального захисту населення та охорони здоров’я райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду; центру соціально-психологічної реабілітації служби у справах дітей; фонду соціального страхування; територіального центру; уповноважені особи та соціальні працівники сільських рад району й об’єднаних територіальних громад.
Цього ж дня керівники району привітали діячів культури з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначається 9 листопада.
Святкову програму всім присутнім подарували працівники відділу культури районної державної адміністрації.