29.05.2018

У Білгород-Дністровському районі розпочато роботу по моніторингу баз відпочинку району

У районній державній адміністрації 29 травня 2018 року за участю заступників голови райдержадміністрації Альони Шихалієвої та Наталі Гречановської пройшло засідання робочої групи з проведення моніторингу баз відпочинку Білгород-Дністровського району.

Як зазначила головуюча на засіданні Альона Шихалієва, головою райдержадміністрації Сергієм Ільченком було видане розпорядження, відповідно до якого будуть здійснюватись робочі виїзди по закладах туристично-рекреаційної сфери району. До робочої групи також залучені представники податкової інспекції, ДСНС України тощо.

Головною метою проведення даної роботи – є забезпечення дотримання норм податкового законодавства власниками баз відпочинку, санаторних закладів, готельних комплексів, оскільки це безпосередньо впливає на наповнення місцевих бюджетів. Крім того, зазначені заходи сприятимуть офіційному працевлаштуванню людей, боротьбі з нелегальним будівництвом на території курортної зони, а також запобіганню здійснення підприємницької діяльності без відповідної реєстрації, згідно з чинним законодавством України.