06.08.2019

У районній державній адміністрації 5 серпня 2019 року під головуванням  очільника району Сергія Ільченка пройшла  щотижнева апаратна  нарада. У ході засідання  присутні  заслухали  інформацію щодо криміногенної ситуації у районі та про хід виконання бюджету станом на 5 серпня  2019 року.

Під час апаратної наради було наголошено, що  4 серпня 2019 року голова райдержадміністрації провів термінові засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і оперативного штабу з ліквідації негоди, у зв’язку з погіршенням на території району погодних умов протягом останніх діб.

В 20 населених пунктах району, через сильну зливу та вітер до 25 м/с були обриви проводів електропостачання, а саме у селах Миколаївка, Салгани, Вигін, Прибережне, Біленьке, Абрикосове, Привітне, Випасне, Карналіївка, Монаші, Приморське, Вільне, Косівка, Попаздра, Нова Царичанка, Стара Царичанка, Турлаки, Чабанське, Гончарівка, Староказаче.  В 10 населених пунктах  району – підтоплення.

Станом на сьогоднішній день електропостачання відновлено у всіх населених пунктах району, за що голова райдержадміністрації Сергій Ільченко подякував керівництву та працівникам РЕМу, а також відзначив їх оперативну роботу.

 Крім того, у ході апаратної наради було детально обговорено питання щодо наведення санітарного порядку у селах та рекреаційних зонах району тривають. Так, за період з 01 червня по 05 серпня поточного року виконані наступні роботи:

-          поточний ремонт доріг комунальної власності – (найбільше: Шабівська та Мологівська ОТГ, Староцаричанська, Карналіївська, Краснокосянська сільські ради);

-          поточний ремонт тротуарів та пішохідних доріжок – (Монашівська та Карналіївська сільські ради, Старокозацька ОТГ);

-          прокладено нових тротуарів – (Шабівська ОТГ);

-          скошено сухої трави – (найбільше: Краснокосянська, Карналіївська, Володимирівська, Староцаричанська, Приморська сільські ради та Шабівська ОТГ);

-          прибрано прибудинкових територій та територій загального користування –  (найбільше: Карналіївська, Староцаричанська, Краснокосянська сільські ради та Шабівська, Мологівська ОТГ).

Проведення робіт по благоустрою населених пунктів знаходиться на щотижневому контролі районної влади.

По завершенню наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення.