21.06.2019

Сьогодні, 21 червня 2019 року, у районній державній адміністрації своє професійне свято відзначали люди, які обрали за покликом душі служіння українському народу, а саме – державні службовці та медичні працівники.

Очільник району Сергій Ільченко привітав присутніх зі святами та зазначив, що обрані професії – це не просто робота, а сенс життя. «Кожен державний службовець робить все можливе, щоб зробити життя людей кращим, а кожен лікар щоденно й щогодинно  робить все для того, аби вберегти здоров’я наших співгромадян. Сьогодні хочу подякувати усім вам за ту самовідданість, з якою ви працюєте для людей, за сумлінність, з якою ви ставитеся до своєї роботи, та за небайдужість до життя кожної окремої людини. Всього вам найкращого, хай доля дарує лише щастя, добробут, благополуччя та радість. Божого благословення та миру!», - привітав винуватців свята керівник району.

До привітань долучилась в.о. голови районної ради Валентина Орлова, яка відзначила, що завдяки плідній співпраці між різними гілками влади вдається зробити багато важливих та потрібних справ для людей, а також висловила вдячність медичним працівникам за їх нелегку, але вкрай необхідну роботу.

До своїх колег зі святковими привітаннями звернувся головний лікар КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня».

Спільними грамотами були нагороджені кращі представники обох професій. Святковий настрій для присутніх створювали своїми виступами працівники та артисти відділу культури райдержадміністрації.