01.10.2018

У райдержадміністрації готуються до Дня захисника України

У Білгород-Дністровському районі триває підготовка до відзначення Дня захисника України. У зв’язку з цим, під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Ільченка 1 жовтня 2018 року відбулось засідання організаційного комітету, в якому взяли участь представники військових частин району, об’єднаного міського комісаріату, міськрайонного відділу Головного управління ДСНС в Одеській області, відділу національної поліції ГУ НП в Одеській області, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час засідання було озвучено, що районний захід планується провести 13 жовтня. Під час святкування будуть проводитись змагання для дітей, проходити виставки, а також концертно-розважальна програма.

«Ми прагнемо зробити дійсно гарне свято для усіх наших захисників – військових, представників силових структур, та їх родин. Щоденно вони забезпечують наш мир і спокій, і тому в першу чергу даний захід хочеться зробити цікавим саме для наших захисників та підростаючого покоління», - наголосив Сергій Ільченко.

Після попереднього обговорення організації свята, було визначено наступну дату проведення організаційного комітету та надані доручення працівникам райдержадміністрації.