28.01.2019

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОЙШЛА ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Під головуванням очільника району Сергія Ільченка 28 січня 2019 року пройшла щотижнева апаратна нарада, у ході якої були розглянуті питання стосовно стану криміногенної ситуації в районі, виконання планів роботи тощо.

Під час наради завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій  та оборонної роботи Михайло Лаврик поінформував про поточний стан погодних умов та автошляхів на території району.

Крім того, детально було обговорено питання щодо діяльності закладів соціальної сфери. Начальник відділу освіти, науки, молоді та спорту Тетяна Мунтьян надала інформацію про створення в районі інклюзивно-ресурсного центру. Також доповідач зазначила, що відділом систематично проводиться моніторинг захворюваності дітей у навчальних закладах району на гострі респіраторні  інфекції. Наразі, відсоток захворюваності не перевищує поріг, а тому на даний час навчальний процес відбувається у звичайному режимі.

Начальником відділу культури Іриною Смоглою було повідомлено про діяльність закладів сфери культури. Зокрема, було поінформовано, що у Семенівський сільській раді на базі бібліотеки планується відкриття сучасного медіа-центру, в рамках реалізації Програми  «Розумний регіон».

Про виконання бюджету району доповіла т.в.о. начальника фінансового управління Людмила Вєлкова.

Крім того, очільник органу влади поставив ряд питань керівникам структурних та територіальних підрозділів, що стосувалися монетизації субсидій, співпраці з Австрійською Агенцією розвитку, роботи закладів охорони здоров’я вторинного рівня медицини.

«Приємно бачити роботу керівників, які сумлінно ставляться до виконання своїх службових обов’язків, вміють так організувати роботу, аби забезпечити максимальну користь і для своєї організації або установи, і, що найголовніше, користь для людей», - наголосив Сергій Ільченко.

По завершенню наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.