04.10.2018

У райдержадміністрації пройшов семінар

У районній державній адміністрації, за сприяння очільника району Сергія Ільченка, 4 жовтня 2018 року відбувся перший український відкритий семінар «Енергоефективні віконні конструкції». Організаторами виступили Одеська державна академія будівництва та архітектури і координатор семінару, керівник компанії «Оконная правда».

У заході взяли участь студенти Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій.

Голова райдержадміністрації привітав учасників семінару та акцентував увагу на важливості проведення подібних заходів. «Впевнений, що семінар буде корисним для нашої молоді, як в подальшій роботі, оскільки присутні мають змогу отримати інформацію безпосередньо від фахівців, що мають досвід в даній сфері, так і для майбутніх студентів вишу, для яких викладачі академії презентують свої матеріали щодо сучасних тенденцій та будівельних норм в області енергозберігаючих технологій. На майбутнє бажаю усім успіхів та значних досягнень в обраній галузі», - зазначив Сергій Ільченко.