10.10.2018

У райдержадміністрації пройшов семінар

На базі Білгород-Дністровської районної державної адміністрації 10 жовтня 2018 року відбувся виїзний семінар-практикум для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, організований Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України. 
Зі вступним словом виступили голова райдержадміністрації Сергій Ільченко та голова райради Валерій Лобанов. 
«Ми вдячні викладачам інституту за можливість проведення подібних семінарів. Це цікаво і корисно для кожного з нас. Крім того, і ми маємо змогу поділитися своїм досвідом. Адже наш район недарма називають перлиною Одещини, нам є чим пишатися. І слід зазначити, що діяльність місцевих органів влади у будь-якій сфері перш за все направлена на забезпечення потреб людей, підвищення рівня їх життя та добробуту», - наголосив очільник району Сергій Ільченко.
Перший заступник голови райдержадміністрації Наталя Гречановська продемонструвала ознайомчу презентацію про Білгород-Дністровський район. Викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України Світлана Липовська, Андрій Крупник, Ганна Панченко, Наталя Привалова поділилися своїми надбаннями та інформаційними матеріалами, що стосуються питань взаємовідносин органів публічної влади в умовах реформи децентралізації, громадських ініціатив, механізмів державно-приватного партнерства тощо.