23.07.2018

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Під головуванням Сергія Ільченка, за участі першого заступника Наталі Гречановської, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади 23 липня 2018 року пройшла чергова апаратна нарада.

У ході засідання було розглянуто ряд питань щодо криміногенної ситуації в районі, виконання бюджету, плану заходів органу влади та інших.

Особливу увагу було приділено питанням щодо роботи з керівниками сільгосппідприємств в частині укладання угод та меморандумів, виплати орендної плати, роботи з одноосібниками.

«На сьогоднішній день наповнення бюджетів всіх рівнів є першочерговим завданням для органів влади. Проте, досі є випадки, коли керівники агропідприємств, користуючись землею, отримуючи доходи, продовжують несумлінно сплачувати податки. Від цього, перш за все, страждають ті населенні пункти, ті сільські ради, які недотримують в бюджет великі кошти. Звичайно, проблеми села з мізерним місцевим бюджетом вирішити неможливо. Коли одні фермери сплачують все вчасно та в належному обсязі, то постає питання – чому інші намагаються зробити інакше, тим самим порушуючи податкове законодавство. Дану ситуацію ми будемо змінювати докорінно, оскільки людям в сільській місцевості потрібні нормальні дороги, водопостачання, освітлення вулиць та багато іншого. Все це можна робити тільки при наявності матеріального ресурсу, а тому районна адміністрація продовжуватиме роботу в даному напрямку», - підкреслив очільник району.

Начальник управління агропромислового розвитку Наталя Смертенюк поінформувала про результати проведеного аналізу, після чого голова райдержадміністрації надав відповідні доручення.

Крім того, під час апаратної наради торкнулися питання щодо підготовки до нового навчального року, зокрема оснащення закладів освіти в рамках проекту «Нова Українська Школа». Як було зазначено, уже пройшли тендерні закупівлі і до 1 вересня школи району отримають  нове обладнання та комплекти меблів для перших класів.

Також голова райдержадміністрації Сергій Ільченко під час апаратної наради представив присутнім новопризначеного директора міськрайонного центру зайнятості Ольгу Ціпуленко.