07.06.2018

У райдержадміністрації відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку козацтва у Білгород-Дністровському районі

На чолі з головою районної державної адміністрації Сергієм Ільченком 7 червня 2018 року відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку козацтва у Білгород-Дністровському районі.

У своєму вітальному слові очільник району наголосив на важливості діяльності, яка направлена на патріотичне виховання молоді, вивчення духовних та моральних цінностей українського народу. «Лише тоді можна будувати міцну та спроможну державу, якщо пам’ятати про своє коріння, свою багатовічну історію. Сьогодні нашій країні потрібно єдине, патріотично налаштоване, виховане в повазі до рідної землі українське суспільство. Тільки усвідомлюючи себе, як частину цілого народу, великої нації, ми зможемо відродити традиції державотворення, заснованого на ідеях козацтва: свободи, соборності, демократії, правової захищеності та соціальної справедливості. Ми, як орган державної влади, дійсно прагнемо сформувати нове покоління, виховане на патріотичних традиціях і силі духу наших передків – козаків. Томи вдячні за співпрацю нашій козацькій організації, яка безпосередньо бере участь у вихованні підростаючого покоління», - підкреслив Сергій Ільченко.

Грамотами голови районної державної адміністрації були нагороджені директор Адамівської ЗОШ І-ІІ ступенів Валентина Вронська, директор Вигінської ЗОШ І-ІІ ступенів Олена Вдовиченко, директор Випаснянської ЗОШ І-ІІ ступенів Тетяна Тодорова, директор Мользької ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентина Осолінська, директор Салганської ЗОШ І-ІІ ступенів Ольга Тиханська, директор районного ліцею «Пріоритет» Тетяна Браткевич, директор районного центру позашкільної освіти та виховання Тетяна Окатова, отаман-наставник Старокозацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрій Щербина, начальник штабу Українського Буджацького козацтва Григорій Трегубенко, представник Ради отаманів Георгій Андронік, берегиня Українського Буджацького козацтва Галина Добрєва, берегиня Українського Буджацького козацтва Ірина Комарова.

Під час засідання отаман Буджацького козацтва Валерій Тимофєєв зробив презентацію щодо роботи організації в районі та місті. Також було презентовано інформацію «Про підсумки проведення районного етапу дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).