25.09.2019

Заступник голови районної державної адміністрації Альона Шихалієва 25 вересня 2019 року провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглядалися питання стосовно стану проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту району, забезпечення протипожежного захисту закладів освіти у новому навчальному році, протипожежного водопостачання на території району, організацію реагування у разі виникнення аварій на об’єктах комунального, паливно-енергетичного та дорожнього господарства району в осінньо-зимовий період тощо.

Комісією були прийняті відповідні рішення по кожному з питань. Зокрема, було затверджено Комплексний план дій щодо протипожежного захисту об’єктів освіти у 2019/2020 навчальному році. Також вирішено провести періодичний облік джерел зовнішнього протипожежного водопостачання населених пунктів району та спільно з органами місцевого самоврядування провести чергову перевірку їх технічного стану.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в комунальному, паливно-енергетичному та дорожньому господарстві в умовах осінньо-зимового періоду, було затверджено список посадових осіб, що залучаються до роботи у складі оперативного штабу районної державної адміністрації для здійснення керівництва рятувальними та іншими невідкладними роботами.