08.08.2019

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко 8 серпня 2019 року провів засідання організаційного комітету з відзначення Дня Державного Прапору, Дня Незалежності України та 75-ї річниці визволення краю від фашистських загарбників.

У засіданні взяли участь сільські голови,  керівники і працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голова ради ветеранів П.Ластовецький. Під час проведення даного засідання вирішувались питання щодо місця проведення заходу, його формату, участі органів влади в організації та ряд інших питань. За підготовку сценарію визначено відповідальними – відділ культури райдержадміністрації, за інформаційний супровід – відділ взаємодії з громадськістю.

Також обговорювалися питання щодо участі в традиційній Всеукраїнській Естафеті пам’яті «Слава визволителям України», яку наш район приймає 23 серпня від Овідіопольського району та 24 серпня передає до Татарбунарського району.

«Ми всі повинні спільно розробити основну концепцію проведення даних заходів та реалізувати все на належному рівні. По-перше, потрібно гідно відзначити державні свята, і, звичайно, ми не забуваємо про наших ветеранів, про страшну війну, яка забрала мільйони життів наших земляків, і 75-та річниця визволення – це дійсно значна дата для наших дідів, які пережили лихоліття і звільнили наш край,  і ми повинні гідно вшанувати їх», - зазначив під час засідання очільник району.