08.05.2019

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8 травня все українське суспільство вшановує День пам’яті та примирення. У цей день кожен громадянин України схиляє голову в пам’ять про тих людей, справжніх патріотів, чиї життя забрала війна у боротьбі за свою землю.

Керівництво району, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування  8 травня 2019 року вшанували світлу пам’ять наших співвітчизників та поклали квіти до Меморіалу Слави.

«Важко переоцінити роль українців у перемозі під час Другої світової війни. Навіть неможливо висловити ту вдячність та шану кожного громадянина  всім борцям проти нацизму. Ми повинні пам’ятати про ту страшну війну щодня,  увічнювати  пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Тяжка доля чоловіків та жінок з різних куточків України та світу, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили на передовій, пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі, завжди для нас, дня нащадків, є символом безмежної любові до своєї країни! Вони пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму, заради миру на всій землі. Вічна пам’ять усім загиблим героям!», - звернувся у цей день, вшановуючи пам’ять загиблих, голова райдержадміністрації Сергій Ільченко.