27.11.2018

У РАЙОННІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ СТАН ГОТОВНОСТІ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

Сьогодні, 27 листопада 2018 року, в районній державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Питання, які розглядалися у ході засідання, стосувалися готовності служб району до можливих надзвичайних ситуацій природного характеру у зимовий період 2018-2019 років.

«Як показує досвід 2018 року, належна організація та підготовка до зимового періоду дає свої результати. Ми злагоджено з усіма причетними службами, органами місцевого самоврядування та сільськогосподарськими підприємствами, спрацювали у минулому році під час погіршення погодних умов. На даний час у нашому районі ще тримається плюсова температура та немає великої кількості опадів, як в інших районах, зокрема на півночі області. Проте, ми ще з вересня розпочали організацію заходів на випадок надзвичайних ситуацій та заметів. У райдержадміністрації створена оперативна група для координації рятувальних робіт, визначено її склад, затверджено перелік стаціонарних пунктів обігріву, укладені договори з підприємствами, які можуть бути залучені до надання допомоги під час розчищення доріг від снігу, та виконано ряд інших заходів. Сподіваюся, що завдяки консолідації наших зусиль ми зможемо забезпечити належну життєдіяльність району взимку», - зазначив голова районної адміністрації Сергій Ільченко.

Під час засідання було обговорено стан виконання рішень комісії з питань ТЕБ та НС, а також уточнено плани реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період 2018-2019 років. Крім того, було зазначено, що усі загальноосвітні заклади стовідсотково забезпечені генераторами електроживлення та паливом для них, а також в матеріальному резерві передбачені кошти на витрати, пов’язані з ліквідацією можливих надзвичайних ситуацій.