04.09.2018

У РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОЙШЛА НАРАДА З ПИТАНЬ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА ТА ТИМЧАСОВИХ СПОРУД

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко 4 вересня 2018 року провів нараду з питань житлово-комунального господарства та містобудування Білгород-Дністровського району, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів органу влади, представник Білгород-Дністровської ВП ГУНП; представник міськрайонного управління Держгеокадастру; голова Маяківської сільської ради.

Під час засідання було розглянуто питання щодо приведення території прибережно-захисної смуги вздовж річки Дністер в належний санітарний стан та знесення тимчасових споруд і об’єктів нерухомого майна, що встановлені без дозвільних документів.

Очільник району зазначив, що робочою групою облдержадміністрації з вивчення питання господарської діяльності в частині забудови території Нижньодністровського національного природного парку було здійснено обстеження прибережної захисної смуги вздовж річки Дністер, за результатами якого виявлено об’єкти нерухомого майна без відповідних дозвільних документів, а також несанкціоновані та неконтрольовані сміттєзвалища.

«Дану ситуацію необхідно докорінно змінювати. А це можливо тільки за умови консолідації зусиль усіх причетних служб та установ – органів державної влади та місцевого самоврядування, управління Держгеокадастру, правоохоронних органів тощо», - підсумував Сергій Ільченко.

За результатами детального обговорення питання були прийняті відповідні рішення.