06.09.2018

У селі Біленьке відкрили новий ФАП

 

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко  6 вересня 2018 року взяв участь в урочистому відкритті  фельдшерсько-акушерського пункту в селі Біленьке Шабівської ОТГ.

Мешканці населеного пункту звертались до органів влади, з метою забезпечення медичного обслуговування на території села. Завдяки злагодженій роботі всіх гілок влади районного та обласного рівня,  цього року за рахунок обласного, районного та місцевих бюджетів було здійснено капітальний ремонт приміщення, де знаходиться ФАП.

Гості, що були присутні на такій значній для біленьківців події, вітали мешканців району та висловлювали подяку за консолідацію зусиль та співпрацю у напрямку поліпшення добробуту громадян району. За традицією очільник району  та заступник голови районної ради перерізали святкову стрічку, після чого оглянули приміщення медичного закладу.

«Важко переоцінити, яке значення для жителів села має відкриття ФАПу. Спільно ми зробили все можливе, аби й молоді люді, й люди поважного віку могли отримувати кваліфіковану та своєчасну лікарську допомогу. Впевнений, що це тільки початок тих позитивних змін та покращення життя наших людей. Дуже вдячний усім, хто брав у цьому активну участь. У свою чергу, ми завжди готові долучатися до таких добрих справ. Мешканцям села Біленьке щиро бажаю щастя, злагоди та, звичайно, міцного здоров’я», - зазначив у своєму виступі Сергій Ільченко.