10.06.2019

Під патронатом голови районної державної адміністрації Сергія Ільченка на узбережжі Чорного моря в дитячому таборі "Арт-Фест" 8 червня 2019 року відбувся ІІ Фестиваль-конкурс юнацьких талантів "Дитяче Євробачення - 2019".
Цього року у відкритті конкурсної програми взяла участь Народна артистка України Ніні Матвієнко, яка побажала учасникам стати справжніми зірками. Очільник району Сергій Ільченко виступив з вітальним словом перед конкурсантам та зазначив: "Ми вас підтримуємо, ми тримаємо за вас кулаки. Ви справжні українські зірки! Вітаю вас зі святом, з початком даного фестивалю!"
Розпочали святкову програму переможні минулорічного конкурсу - зразковий танцювальний ансамбль "Днєстр" та вокалістка Магдалена Паскар. Цього року у фестивалі взяли участь 32 конкурсанти не тільки з нашого району, а й з інших районів та міст Одеського регіону, і навіть із Запорізької області.
Під час підведення підсумків для усіх дарували свої яскраві виступи артисти районного відділу культури. Малеча танцювала під запальні пісні Олександра Медведєва, Володимира та Віолети Каназірських. 
За результатами конкурсу Диплом глядацьких симпатій отримали народний танцювальний колектив "Лале" та Гамурар Олена, переможцем у номінації "Інструментальне мистецтво" стала Колейчук Вероніка, у номінації "Вокальне мистецтво" - Осинська Юлія, у номінації "Хореографічне мистецтво" - колектив "Illegal Dancers Crew", Гран-прі фестивалю отримала Комісарова Маргарита.