27.09.2018

У Шабівській сільській раді 26 вересня 2018 року пройшли практичні навчання з евакуації населення

В рамках командно-штабних навчань, що проходять в Одеській області, 26 вересня 2018 року відбулось практичне навчання на території Шабівської сільської ради. За ввідною зазначених заходів у військовій частині, яка розташована поблизу села Біленьке, сталася пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.
Після відпрацювання алгоритму дій районної комісії з питань евакуації та евакокомісії Шабівської громади у райдержадміністрації підвели підсумки навчань. Було акцентовано увагу на найбільш проблемних питаннях, що стосувалися оповіщення населення, транспортного забезпечення, розміщення евакуйованих тощо. 
Директор департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Сергій Готко від імені губернатора області відзначив почесною грамотою голову райдержадміністрації Сергія Ільченка. У свою чергу очільник району висловив вдячність усім службам району, які були задіяні під час навчань та представникам вищих органів влади і цивільного захисту.
«Завдяки проведеним навчанням ми всі мали змогу побачити, наскільки злагоджено та ефективно працюють причетні служби, які існують недоліки з метою їх подальшого усунення. Адже ми проводимо такі заходи не заради «галочки», ми розуміємо, що від кожного з нас у разі надзвичайної ситуації залежить життя і здоров’я людей. Як державні службовці ми маємо бути готовими у будь-який час допомогти мешканцям. Головне завдання – це безпека людей. І я вдячний за те, що повсякчас наші служби готові врятувати та допомогти людям, які опинились в біді», - наголосив Сергій Ільченко.