18.03.2020

УВАГА! ОБМЕЖЕННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В РАЙОНІ: за ініціативи Ганни Яцишеної прийнято ряд важливих заходів в умовах карантину

Зважаючи на продовження в країні карантинних заходів, Кабінетом Міністрів України було видано постанову, згідно з якою відбувається обмеження руху транспорту загального користування.

У районній державній адміністрації, в рамках засідання робочої групи на чолі з очільницею району Ганною Яцишеною, було обговорено ряд питань щодо подальших дій органу влади, з метою попередження захворюваності на коронавірус в нашому районі.

За результатами обговорення питань було прийнято розпорядження, яким передбачено з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року призупинення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у приміському сполученні. Зазначені обмеження не стосуються пересування легковими автомобілями.

У терміновому порядку було здійснено оповіщення підприємств-перевізників, які у свою чергу також здійснюють й інформування про обмеження руху автобусів мешканців району.

Крім того, керівникам органів місцевого самоврядування було направлено зазначене розпорядження для здійснення повідомлення про зміни громадянам, що мешкають на території відповідних населених пунктів.

За ініціативою голови райдержадміністрації Ганни Яцишеної було прийнято ряд важливих заходів на карантинний період, щоб жителі району, особливо малозахищених категорій, мали усе необхідне. Зокрема, головам виконавчих комітетів доведено нагальну потребу на період карантину забезпечити населені пункти легковим автомобільним транспортом для перевезення соціально вразливих верств населення громад. Дані транспортні засоби будуть використовуватись у разі виникнення непередбачених обставин, пов’язаних із загрозою життю та здоров’ю, а також в екстрених випадках при необхідності дістатися із сіл району до міста Білгорода-Дністровського.

«Ситуація досить складна, але ми вживаємо усіх можливих заходів, по-перше, щоб убезпечити наших громадян від ризику захворіти, і по-друге, намагаємось налагодити оптимальну, в умовах карантину, життєдіяльність району. Особливу увагу, як районна влада, так і посадовці на місцях, мають приділити людям похилого віку, громадянам з обмеженими можливостями. Це стосується підвезення до сіл району продуктів харчування, лікарських засобів, речей першої необхідності тощо. Окремо вирішуємо питання по підвезенню медичного персоналу, що проживає у сільській місцевості до місць роботи на території району та міста», - прокоментувала зазначені заходи Ганна Яцишена.

Дані напрямки діяльності під час карантину оформлені документально та визначені вищезгаданим розпорядженням голови райдержадміністрації, в якому йдеться про забезпечення людей похилого віку, інвалідів І групи, підгрупи А соціально значущими товарами, шляхом їх підвезення до населених пунктів. Ці громадяни, як ніхто, потребують більш пильної уваги та підтримки з боку органів державного управління та місцевого самоврядування.

Очільниця району також наголосила, що на сьогодні дуже важливо проводити таку роботу по підвозу товарів на місця, оскільки можуть виникнути випадки, коли, користуючись ситуацією в країні, речі першої необхідності кимось будуть реалізовуватись за підвищеною вартістю серед людей, що самі не можуть подбати про себе.

«Вважаю, що головною метою для мене особисто та усіх керівників органів місцевої влади, є захист району та його мешканців. Ми стоїмо на боці людей, представляючи їх інтереси  та дотримання їх прав!», - підкреслила Ганна Яцишена.

Білгород-Дністровська районна державна адміністрація й надалі буде проводити інформування населення з усіх суспільно важливих питань.