20.07.2018

В Одеській області розпочато масштабну кампанію зі збереження доріг: приєднатися може кожен

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював масштабну кампанію зі збереження доріг. Запобігти їх руйнації, підтримувати у належному стані та створити безпечні умови руху транспорту – ключові завдання Відкритого Меморандуму. Підписати його та приєднатися до розроблення відповідних заходів може кожен. Для цього необхідно надіслати лист із наміром про співпрацю на електронну адресу Одеської обласної державної адміністрації — genotdel@odessa.gov.ua  або на адресу управління транспортно-комунікаційної інфраструктури ОДА — vtmk@odessa.gov.ua.

«В Одеській області триває постійна боротьба із перевантаженими авто, що руйнують дороги. Наразі ми дійшли згоди з компаніями, які отримують вантажі у портах. Спільний Меморандум дозволить контролювати перевантаження не лише під час руху транспорту на дорогах, а й безпосередньо в портах. Там їх не повинні приймати, якщо їх вага перевищує встановлену норму», — зазначав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Раніше в Одеській області відбулися відкриті торги на придбання пересувних пунктів габаритно-вагового контролю. За їх результатами, шість нових комплексів планують доправити в регіон восени.

Водночас, під особистим контролем  Максима Степанова продовжується масштабний ремонт регіональних та місцевих доріг. Зокрема, просто зараз будується автошлях в обхід міста Рені та ремонтується автодорога державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг. Основні роботи на складній ділянці автомобільної дороги М-15 «Одеса-Рені» від мосту біля Паланки до села Монаші буде завершено на початку вересня.