28.05.2019

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВЖЕ ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступник Альона Шихалієва та керівники структурних підрозділів 27 травня 2019 року взяли участь у селекторній нараді, що пройшла  під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Колебошина.

У ході селекторної наради зазначалося, що в рамках реформи освіти і реалізації  концепції «Нової української школи», з 1 вересня 2019 року у 708 закладах освіти, які мають початкову школу, відкриється 1319 перших класів, де навчатимуться 29177 першокласників. Директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олександр Лончак поінформував про пріоритетні напрямки з підготовки освітніх  закладів до нового навчального року. Як повідомив доповідач, у новому навчальному році буде забезпечено  дидактичними україномовними матеріалами 196 закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Крім того наголошувалося, що підготовка до нового навчального сезону є вирішальною умовою ефективного навчального року, тому робота із забезпечення навчального процесу необхідними матеріалами має бути проведена вчасно і без порушень встановлених строків.

По завершенню селекторної наради Сергій Ільченко надав відповідні доручення причетним структурним підрозділам.